[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
Sindikat hrvatskih željezničara • Pogledaj temu - Strojovođe u PP

Strojovođe u PP

Strojovođe u PP

PostPostao/la Meštar » Sri tra 17, 2013 2:28 pm

Pozdravljam otvaranje FORUMA i nadam se da će biti zanimljivih tema i otvorenih dijaloga na principu da svatko ima pravo na mišljenje isto tako bi volio da ne postoji filter podobnosti , također bi volio da se napravi pod forum djelatnosti a da pri tom ne mislim na podjelu ni na kojoj diskriminirajućoj osnovi , i da se postavi administrator za tu djelatnost , tako da se možemo ravnopravno upustiti u dijalog a sve u smislu poboljšanja položaja strojovođa koji su raspadom vuče vlakova podjeljeni ili dodjeljeni PP ili Cargu a čini se da se neki nisu dobro snašli u novonastaloj situaciji.
Moje pitanje je : Kako vi vidite sebe kao strojovođu u novonastaloj situaciji ?

Zdravi i veseli bili !!!!!
Meštar
 
Postovi: 26
Pridružen: Sri tra 17, 2013 12:36 pm

Re: Strojovođe u PP

PostPostao/la strojovoda » Pet tra 19, 2013 6:31 pm

pozdrav meštre iz Knina,a kako sebe vidim u ovoj novoj situacij,isto ko i prije naše je da vozimo vlakove i to kvalitetno,da nas plate i to je to koda je bitno tko je poslodavac,zar ne???
strojovoda
 
Postovi: 6
Pridružen: Pet tra 19, 2013 6:28 pm

Re: Strojovođe u PP

PostPostao/la Meštar » Uto tra 23, 2013 10:16 am

Slažem se poštovani kolega , najbitije je da vlakovi voze i da se crtaju trase vlakova a ne da nam trasiraju izlaznu trasu , a kad to sve sumiramo onda je bitan i poslodavac u smislu da i on odradi svoj dio posla a toje da potiče višu istancu i zadrži postojeće vlakove , u protivnom nebi bilo dobro .
Znači kad sve zbrojimo i oduzmemo svi smo bitni pa čak i taj poslodavac koji priprema grafikon i koji podržva i potiče svoje radnike i to sve po principu jednakosti i pravednosti a ne po podobnosti ,pripadnosti ili nepotizmu ...neznam koliko osoblje prihvaća "podjelu" i jeli čaša napola puna ili je napola prazna ..pozzzz
Meštar
 
Postovi: 26
Pridružen: Sri tra 17, 2013 12:36 pm

Re: Strojovođe u PP

PostPostao/la strojovoda » Sri tra 24, 2013 7:25 pm

Dosta tlake i kuluka,ajmo raditi poslodavac će dati koliko može naše je da izganjamo što više :D
strojovoda
 
Postovi: 6
Pridružen: Pet tra 19, 2013 6:28 pm

Re: Strojovođe u PP

PostPostao/la strojovoda » Pet tra 26, 2013 9:32 am

Podjela meštre???Dali je čaša napola puna,ili napola prazna???Ja zasada ni sam neznam imamo novog poslodavca,u bivšoj vuči susretali smo se da sindikat vodi čitavu firmu i da odlučuje u svemu,moje je mišljenje da je bolje ovako pa i ako mi poslodavac stane na žulj prirodno je da sam kivan na njega,ali kad su mi moji stajali na žulj onda sam bio kivan i ogočen,treba pustiti vrijeme da pokaže stanje stvari :?: Sve je ovo još novo....
strojovoda
 
Postovi: 6
Pridružen: Pet tra 19, 2013 6:28 pm

Re: Strojovođe u PP

PostPostao/la ICN522 » Sub tra 27, 2013 10:13 pm

Po mome nekom mišljenju strojovođe u PP uvik ce imat posla vlakovi nikad nece statm, samo da se nesmanjuje broj radnika, bilo bi još poželjnije da je bolje stanje u firmi kako bi se moglo primati jos više ljudi za radit al nadam se da ce doc i bolje vrime da nemože bit gore od ovoga. Još najviše bi mi bilo drago vidit nove vlakove koji voze hrvatskim prugama :D :)
ICN522
 
Postovi: 6
Pridružen: Pet tra 19, 2013 6:58 pm

Re: Strojovođe u PP

PostPostao/la ICN522 » Sub tra 27, 2013 10:14 pm

Po mome nekom mišljenju strojovođe u PP uvik ce imat posla vlakovi nikad nece statm, samo da se nesmanjuje broj radnika, bilo bi još poželjnije da je bolje stanje u firmi kako bi se moglo primati jos više ljudi za radit al nadam se da ce doc i bolje vrime da nemože bit gore od ovoga. Još najviše bi mi bilo drago vidit nove vlakove koji voze hrvatskim prugama :D :)
ICN522
 
Postovi: 6
Pridružen: Pet tra 19, 2013 6:58 pm

Re: Strojovođe u PP

PostPostao/la ICN522 » Sub tra 27, 2013 10:17 pm

Po mome nekom mišljenju strojovođe u PP uvik ce imat posla vlakovi nikad nece statm, samo da se nesmanjuje broj radnika, bilo bi još poželjnije da je bolje stanje u firmi kako bi se moglo primati jos više ljudi za radit al nadam se da ce doc i bolje vrime da nemože bit gore od ovoga. Još najviše bi mi bilo drago vidit nove vlakove koji voze hrvatskim prugama :D :)
ICN522
 
Postovi: 6
Pridružen: Pet tra 19, 2013 6:58 pm

Re: Strojovođe u PP

PostPostao/la ICN522 » Pet svi 03, 2013 12:35 am

Vlakovi nikad nece stati strojovoda ce uvik bit samo je pitanje u kojeme broju i pod cijoj palici drzave ili privatnika ja se nadan da ce ostat pri drzavi hrvatske zeljeznice da nece otic u privatizaciju nikad se nezna sta je u glavama vodecih. I bilo bi sigurno draze radit strojovodama u novim vlakovima nego starim npr.7122. Nadan se da ce se u vremenu sta dolazi pocet otvarati nova radna mista u PP za strojovode(naravno oni koji to zele radit) i da ce bit vise vlakova i vise posla za njih. jel uvik se nemoze gledat na crno mora ce doc i bolje vrime na zeljeznici :D
ICN522
 
Postovi: 6
Pridružen: Pet tra 19, 2013 6:58 pm

Re: Strojovođe u PP

PostPostao/la Meštar » Pon svi 06, 2013 3:16 pm

Ajmo početi ovako a to bi bilo bez ikakvog filtera a to znači da se može pisati i komentirati i da to odmah vidiš na stranici ,znači nikako da se čeka da to ide diraktno na stranicu bez čekanja ....nešto šta ima zeljeznice net i šta smo mi imali na stranici SSHŽ...sve one zlouporabe se mogu dodatno korigirati odnosno pobrisati ako se ne slažu sa pravilima foruma ili što prelazi granice uljudnosti .
Ovako mi se to čini besmisleno ,da ja nešto napišem sad a na stranicu da iziđe sutra ....direktna komunikacija je jeko poželjna i donosi uspjeh...ovo je provjereno...mi smo svojevremeno polučili 100 000 klikova za manje od godine dana ..da vidimo što mislite o ovome ...pozzzz
Meštar
 
Postovi: 26
Pridružen: Sri tra 17, 2013 12:36 pm

Sljedeće

Vrati se na: Djelatnost HŽ Putnički prijevoz

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju

cron