[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2208: Array to string conversion
Sindikat hrvatskih željezničara • Pogledaj temu - Sabor SHŽ

Sabor SHŽ

Sabor SHŽ

PostPostao/la Meštar » Čet tra 24, 2014 9:46 am

Pozdravljam ovim putem sve ne koji su bili prisuni na saboru SHŽ u maloj dvorani Lisinskog i pokazali da smo na dobrom putu zajedništa,a sad malo kritike ili osvrta na opće stanje.... zašto ovo radim ?...iz jednog prostog razloga a to je moj osobni dojam ....NAPOKON smo ozbiljno pristupili vrlo ozbiljnim problemima u svim društvima ...po meni , rekoh opet po meni !!!...i ovakav pristup problemima je trebalo pristupiti znatno ranije ali opet "bolje ikad nego nikad".
Jako mi se svidio govor Krešimira Severa koji je oštro i pravedno prozvao odgovorne , svidjelo mi se i to da je gospodin Maršić ispred SŽH napokon skužio tko su mu prijatelji i prirodni partneri i nadam se da će se ova dva sindikata udružiti i stati na "branik" radničkih prava i na kraju da spomenem i gosta ispred Udruge branitelja gospodina Sinišu Mastelića koji je jako emotivno ali pravedno prozvao krivce na nastalo komfuzno stanje na HŽ-u.
I na kraju moram reći i to da mi se ne sviđa to što dužnosnike sindikata plaća poslodavac na razno razne načine i u velikom broju i oni kao takvi ne žele sebe dovesti u poziciju da izgube te privilegije...I MUDRO ŠUTE....??????.. a to su počevši od Povjerenika do sindikalni dužnosnika kroz RADNIČKA VIJEĆA ....
Nadam se da je ovo kraj SINDIKALNE ŠUTNJE na uštrb OSOBNIH INTERESA ....
ZNAM DA OVO NIJE POPULARNO ... ali rekoh ovo je moj osobni dojam poimanja SINDIKATA

**********ZDRAVI I VESELI BILI**********
Meštar
 
Postovi: 26
Pridružen: Sri tra 17, 2013 12:36 pm

Vrati se na: Sindikat hrvatskih željezničara

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost

cron